Z Trebišova vezieme 3 body

Vlkov dnes čakala  dlhá cesta na východ Slovenska. V 37. kole sme sa postavili proti súperovi z Trebišova. V stretnutí chudobnom na góly sa na súpisku strelcov zapísali obranca Dyakov, v posledných minútach úvodnej tretiny, a v druhej 20-minútovke Juraj Bezúch. Brankár Košarišťan nepustil za chrbát žiadnu z gólových šancí a pripisuje si ďalšie čisté konto.

HK STEEL TEAM Trebišov - DOXXbet Vlci Žilina 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Góly: 18. Dyakov (Koyš, Mráz), 27. Bezúch (Jansons, Galamboš)

Ernest Bokroš, hlavný tréner: ,,Zápas po dlhej ceste, prvých 10. minút to nebolo ono, ale neskôr sa chlapci už rozbehli. Mali sme veľa šancí a príležitostí na góly ale som spokojný aj so stavom 2:0. Gratulujeme Košovi k nule a ideme ďalej”

Juraj Bezúch, útočník: ,,Čakali sme, že to po tej dlhej ceste bude náročné. Tu v Trebišove sa nehrá dobre, povinné tri body máme. Tá hra môže byť vždy lepšia, máme na čom stavať do playoff. Ale tri body sa počítajú, brankár shootout, takže spokojnosť.”