Z Topoľčian si vezieme víťazstvo

Posledné stretnutie v mesiaci január sme odohrali na ľade súpera z Topoľčian. Po trojgólovom úvode zápasu nasledovala prostredná 20-minútovka, ktorá nepriniesla ani jeden presný zásah. V záverečnej časti duelu si Vlci pripísali na konto ešte dva góly, domácim sa podarilo presadiť len raz. Od súpera si tak vezieme víťazstvo 5:1.

HC Topoľčany - DOXXbet Vlci Žilina 1:5 (0:3, 0:0, 1:2)

Góly: 43. Shakhvorostov (Plokhotnik, Žabka) - 10. Jansons (Galamboš, Kolář), 11. Safaraleyev (Holenda, Dyakov), 14.Mráz (Holenda), 47. Bezúch (Varga), 58. Koyš (Mráz)

Ernest Bokroš, hlavný tréner: ,,Odohrali sme jedno z tých lepších stretnutí. Rozhodli sme si to v prvej tretine, kde sme využili náš veľký pohyb, dali sme tri góly a to si myslím, že súpera zaskočilo. Celý zápas sme hrali tak, že sme mali hru pod kontrolou.”

Bruno Mráz, útočník: ,,Bol to ťažký zápas aj keď to tak výsledkovo nevyzeralo. Čo sme si v šatni povedali, to sme aj splnili a podčiarkol to svojim výkonom Mišo Valent, ktorý nás podržal, keď mal.”