Žilinskí Vlci ponesú logo SSE na svojich dresoch aj v aktuálnej hokejovej sezóne

Hokejová sezóna je opäť v plnom prúde a po predošlom období, v ktorom dravých Vlkov zo Žiliny delil od finále už len krôčik, sa otvárajú nové možnosti pre ich postup do elity slovenského hokeja.

Aj keď minuloročná sezóna s výbornými 25 odohratými víťaznými zápasmi z celkovo 46 odohratých s počtom bodov 94 nezabezpečila klubu víťazstvo v slovenskej hokejovej lige, sa Vlci nevzdávajú a ťah na bránku nestrácajú ani v tejto sezóne. Aktuálne silne postavený káder zo skúsených hráčov z extraligy, ktorí sa môžu oprieť o stabilnú kostru mužstva, má snahu a predpoklady stať sa tým najlepším vo svojej kategórii.

Okrem skúsených hokejových vlkov sa klub venuje aj podpore a odovzdávaniu skúseností mladým vĺčikom v rôznych vekových kategóriách. Tí raz môžu dorásť na aktívnych športovcov, odhodlaných reprezentovať svoj región, svoje mesto.

 „Cesta za vytúženým cieľom je dôležitá, rovnako ako spôsob, ako sa k nemu dostať. Je sympatické, že Vlci napriek dočasným „neúspechom“ odhodlane kráčajú za svojím cieľom. Nielen v tom, ale aj v ďalších aktivitách im chceme byť ako spoločnosť Stredoslovenská energetika (SSE) nápomocní. Podporiť región, vniesť pulzujúcu energiu a atmosféru, súdržnosť a športového ducha do života Žilinčanov, aj to je pre nás dôležité,“ dopĺňa generálny riaditeľ SSE, JUDr. Zdeněk Schraml.


Ambícií sa netreba vzdávať, a preto pri vytrvalosti a tímovej chuti k návratu do extraligy stojíme opäť pri vás. Aj tí najlepší však občas potrebujú kúsok šťastia, nech si vás preto okrem pozitívnej energie od SSE nájde v pravú chvíľu aj šťastná hokejka.

Stredoslovenská energetika, a. s.

Energia pre Váš život