V perfektnej atmosfére sme si pripísali výhru

Sedemnáste kolo pripadlo na sedemnásty novembrový deň, v ktorom sme sa predstavili na ľade Považskej Bystrice. Na zimák zavítalo aj veľké množstvo žilinských fanúšikov spolu s Ultras a všetci spoločne vytvorili neuveriteľnú atmosféru na pôde súpera. Prvé dve tretiny boli bezgólové, v poslednej 20-minútovke sa presnými zásahmi zaskveli obranca Jansons a útočník Varga. Od Panterov si tak odnášame víťazstvo 2:0. 

HK’95 Považská Bystrica - DOXXbet Vlci Žilina 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) 

Góly: 55. Jansons (Varga, Paukovček), 60. Varga 

Hlavný tréner, Ernest Bokroš: “V prvom rade by som chcel poďakovať Ultras fans za obrovskú podporu, bolo to naozaj cítiť. Pre mňa to bolo veľmi milé prekvapenie, osobne som to ešte nezažil, že nás takto príde podporiť fanklub na vonkajší zápas. Myslím si, že sme predviedli jeden disciplinovaný výkon. Som rád za to, že sme dokázali meniť rytmus hry či už z defenzívy do ofenzívy alebo naopak. Samozrejme, obidva tímy predviedli veľmi dobrý výkon. Rozhodlo to, že sme ubránili oslabenia, dvakrát o troch hráčov a taktiež rozhodla posledná presilovka.”

Obranca, Eduards Hugo Jansons: “Bol to pre nás ťažký zápas. Súper išiel po víťazstve, čo bolo cítiť, ale výhru sme si zabezpečili v tretej tretine. Bola to pre nás veľmi dobrá lekcia. Je úžasné vidieť na tribúnach na vonkajšom stretnutí toľko našich fanúšikov, bolo to akoby sme hrali doma.” 

 

Najbližšie nás čaká domáci zápas proti Dubnici, v stredu 22.11. o 17:30. Vstupenky: https://shorturl.at/hsAP1