Spolu tvoríme jeden tím, odkazuje nový partner Ideálne Domy

S novým ročníkom Tipos SHL s Vlkmi prichádza do žilinského hokeja nový firemný partner. Reč je o spoločnosti z regiónu, priamo z nášho mesta. Stavebná spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. sa stáva ďalším členom dôležitej firemnej silnej svorky. O našom spojení a svojej firme nám porozprával bližšie pán Lukáš Beliš. 

 

Čomu sa venuje Vaša spoločnosť ? 

Sme stavebná firma. Realizujeme najmä rodinné domy – od projektu až po výstavbu, kompletne s našim interným tímom. Pre klienta sme tu už od momentu, keď sa len zamýšľa nad tým, ako by mal jeho ideálny dom vyzerať. Dokážeme sa postarať o všetko od návrhu architektúry, cez projektovú dokumentáciu, získanie stavebného povolenia, až po výstavbu, v etapách hrubá stavba, holodom alebo dokončenie na kľúč. Zameriavame sa výlučne na murované domy, technicky a technologicky vyspelé so SMART technológiami, zo zdravých materiálov. Okrem toho sa venujeme aj vlastnej developerskej činnosti idealnebyvanie.sk , kde nájdete novostavby hneď na predaj a tiež spolupracujeme so špičkovými slovenskými architektmi na platforme domyinak.sk

Ste novým partnerom. Ako ste sa dostali k Vlkom? 

Atmosféra zápasov play-off ostatných ročníkov bola skvelá. Už počas minulého roka som vedel, že pri najbližšej príležitosti Vlkov podporíme. 

Čo Vás presvedčilo, aby ste sa stali partnerom žilinského hokejového klubu?

Spomínané posledné tri ročníky play-off a smolné finálové nepostupové zápasy do extraligy nás inšpirovali, aby sme spolu s kolegami fandili ešte intenzívnejšie. Spoznali sme vedenie hokeja, ich víziu, ciele a obrovskú snahu dokázať to v tomto ročníku. Chceme byť s nimi pri tom. Chceme inšpirovať aj naše okolie k podpore žilinského hokeja a veríme, že Vlci sa tento rok prebojujú do extraligy. 

Kde vidíte prepojenie príbehu Vlkov s príbehom Vašej firmy?

Jednoznačná odpoveď – tiež sme jeden tím. Už pri úplných začiatkoch podnikania som si uvedomil, že na vybudovanie silnej a stabilnej firmy potrebujem šikovných ľudí, ktorí k sebe zapadajú ako tehličky. Od architektov, cez projektantov, stavbyvedúcich – jednoducho všetci musia fungovať  s jedným spoločným cieľom, zhmotniť víziu a potreby klienta, odviesť skvelú prácu v top kvalite, v dodržanom harmonograme a cene. 

Čo by ste chceli odkázať našim hokejistom prípadne fanúšikom hokeja v Žiline? 

Nech je to pre nich, pre hráčov a pre nás, pre fanúšikov, hlavne zábava. A nech nezabúdajú, že aj keď prídu ťažké obdobia, stále sú to len obdobia. Celkový cieľ je jasný, majú skvelú príležitosť, my im veríme a držíme palce.