Od dnes máme nový názov tímu - DOXXbet Vlci Žilina

Po niekoľkých rokoch sa vraciame k názvu, s ktorým bol klub dlhodobo spájaný a dosiahol pod ním významný úspech – bronzovú extraligovú medailu. Veríme, že nadviažeme na históriu a táto sezóna bude pre DOXXbet Vlci Žilina úspešná.

,,Veľmi si vážime podporu zo strany spoločnosti DOXXbet. V minulosti bola firma 9 rokov podporovateľom hokeja, dokonca aj v pozícii generálneho partnera, ktorého meno bolo súčasťou názvu klubu. DOXXbet je spoločnosť, ktorá najvýznamnejšie podporuje šport v žilinskom regióne a som rád, že hokejový klub bude niesť jej meno. Náš cieľ je naplniť slogan „DOXXbet je výhra“ a v tejto sezóne vyhrať,'' hovorí predseda predstavenstva žilinských Vlkov Rastislav Chovanec.

,,Spolupráca je kľúčová k dosiahnutiu úspechu, preto máme veľkú radosť z partnerstva s tímom, ktorý túži vyhrávať. Kooperácia žilinských Vlkov a DOXXbet má vyjadrovať, že víťazstvá sa lepšie dosahujú spolu, keď sa ťahá za jeden koniec. Veríme, že máme pred sebou mnoho úspešných sezón a triumfov na ľade aj mimo neho,'' hovorí o spolupráci riaditeľ spoločnosti DOXXbet Juraj Jurenka.

Ďakujeme partnerovi za dôveru a podporu a odteraz budeme všetci skandovať „DOXXbet Vlci Žilina“ je výhra!