O našom víťazstve rozhodli samostatné nájazdy

Zápas 19. súťažného kola priniesol stretnutie chudobné na góly. V riadnom hracom čase si ani jeden z tímov nepripísal presný gólový zásah, obdobne pokračovalo aj predĺženie. Stretnutie rozlúskli až samostatné nájazdy, v nich sa gólovo presadili Šimon Beták spolu s obrancom Jansonsom a my si pripisujeme výhru 1:0 po nájazdoch. 

DOXXbet Vlci Žilina - TSS Group Dubnica 1:0sn (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)

Góly: samostatný nájazd - Jansons 

Počet divákov: 1276 

Hlavný tréner, Ernest Bokroš: "Pre diváka možno neatraktívne stretnutie, keďže v riadnom hracom čase nepadol ani jeden gól. Pre nás to však bol veľmi zaujímavý a poučný zápas, pretože sme hrali proti tvrdej dubnickej defenzíve. Myslím si, že takéto zápasy prídu práve v playoff a je dobré, že hráči si aj takéto stretnutia musia odohrať."

Útočník, Šimon Beták: "Z obidvoch strán to bol výborný výkon, hral sa dosť defenzívny hokej. Bol to vyrovnaný zápas, každá chyba mohla rozhodnúť. Dospelo to nakoniec až do nájazdov, kde sme boli lepší a podržal nás Andrej Košarišťan. Je to skvelý pocit hrať pred takouto kulisou. Sme radi, že sú tu s nami a stále nás podporujú"

Najbližšie domáce stretnutie nás čaká v piatok 1.12. proti Prešovu. Vstupenky sú v predaji na https://shorturl.at/gzGJ1 .

Príďte podporiť Vlkov a vytvorme spoločne najväčšiu návštevnosť ligy v tejto sezóne. Spolu sme #silnasvorka