KERAMIKA SOUKUP SR sa po rokoch vracia na žilinské hokejové dresy

Keramika Soukup SR, s.r.o. je fanúšikom hokeja známa. Bol to jeden z významných partnerov MsHK Žilina v minulosti. Doteraz zdobia útroby štadióna fotky z majstrovskej sezóny, s menom firmy na drese.

Po viacerých rokoch sa Keramika Soukup SR, s.r.o. vrátila k podpore Vlkov. O dôvodoch sme sa porozprávali s konateľom firmy Ing. arch. Ondřejom Malovaným.

Ondřej, ako si spomínate na rok 2006, kedy žilinský hokej zaznamenal najväčší úspech a Vaša firma bola pri tom?

V tom čase som vo firme ešte nepôsobil, ale na titul sa nedá zabudnúť. Sledoval som naše výkony počas celej sezóny a pamätám si najmä na tie veľké oslavy. To je to, v čom je šport jedinečný – prináša veľké emócie a zážitky na celý život.

Tento rok ste sa k významne podpore vrátili. Čo Vás presvedčilo?

Páči sa mi ako klub postupne rastie a získava si obľubu u fanúšikov. Aj keď sa stále nepodarilo splniť cieľ, Vlci sa o to idú pokúsiť opäť. V Žiline sa v poslednom čase viacerým športom nedarí a my ako firma s celoslovenskou pôsobnosťou sa chceme propagovať aj prostredníctvom športu.

Aký prínos očakávate pre Keramiku Soukup SR, s.r.o. od partnerstva z Vlkmi?

Pre mňa sú zaujímavé dve roviny. Jedna je lepšia viditeľnosť našej značky u fanúšikov. V poslednom čase sa viacero konkurentov z nášho odvetvia prezentuje prostredníctvom športu a my chceme byť tiež viditeľní. Máme kvalitnejšie/cenovo dostupnejšie produkty ako konkurencia, a preto sme sa rozhodli spojiť naše meno s klubom, ktorý má najvyššie ambície. Očakávam, že fanúšikovia z okolia Žiliny, si našu značku zapamätajú a stanú sa našimi zákazníkmi. Druhá rovina je možnosť stretávať sa s inými podnikateľmi na zápasoch a diskutovať o potenciálnej spolupráci. V Žiline nie je veľa alternatív na  pravidelné biznis stretnutia a hokejový zápas mi takúto príležitosť poskytuje.

Mali ste možnosť chodiť na zápasy aj v minulej sezóne?

Bohužiaľ, kvôli časovej náročnosti mojej práce sa mi nedarí byť na každom zápase, ale na najdôležitejších zápasoch som bol. Aj keď sezóna skončila sklamaním, užil som si tú atmosféru.

Na čo sa v tejto sezóne tešíte najviac?

Asi ako všetci, na dobrý hokej a na to, že tento rok už hádam zvládnu Vlci urobiť aj posledný krok. Výsledky z prípravy sú nádejné, verím, že aj tie prilákajú fanúšikov na štadión a budeme si užívať výbornú atmosféru a veľa gólov. Máme reklamu na rovnakom mieste ako v majstrovskej sezóne, tak snáď sa história bude opakovať

Ďakujeme za rozhovor.

WEB: https://www.keramikasoukup.sk/