Dnešné dôležité body ostávaju u nás

V 13. kole Tipos Slovenskej hokejovej ligy videli diváci veľmi zaujímavý duel, ktorý môžeme nazvať aj bojom o prvenstvo v aktuálnej tabuľke. Doma sme privítali hokejistov HC Topoľčany. Po napínavom zápase ostali 3 body napokon doma. 

DOXXbet Vlci Žilina - HC Topoľčany 3:2 (2:0, 1:2, 0:0) 

Góly: 13. Mráz (Koyš, Pacalaj), 18. Mráz (Safaraleev, Koyš), 23. Belluš (Melcher, Pišoja) - 29. Šandor (Borák), 40. Novák (Shakhvorostov)

Počet divákov: 1915

Ernest Bokroš, hlavný tréner: “Dnes sme ako tréneri spokojní len s prvou tretinou, pretože sme zbytočne svojou nedisciplinovanosťou takmer stratili náskok 3:0 a tak zápas zdramatizovali. Samozrejme ceníme si tri body, ale dnes sme spokojní len s jednou tretinou.”

Bruno Mráz, útočník: "Myslím, že sme ich hlavne prvú tretinu valcovali a vyhrali sme ju 2:0. Potom sme mali zbytočné vylúčenia, ktoré nám skomplikovali zápas. V poslednej tretine sme to už našťastie ubránili. Výborne nás dnes podržal Mišo Valent, ktorý vychytal presne tie momenty, ktoré sme potrebovali. Myslím, že môžem hovoriť za všetkých chalanov, pred takouto kulisou sa hrá úplne skvele. Už teraz sa tešíme na piatok."