Dlhodobá spolupráca s novým názvom pokračuje. Aricoma aj naďalej stojí za Vlkmi

Žilinský hokej podporuje už niekoľko rokov. Vidieť ste ju mohli na ľade, na drese aj na mantineloch. Reč je o spoločnosti Autocont, ktorá prešla tento rok viacerými zmenami. Tou najväčšou je zmena loga a názvu na ARICOMA.

Spoločnosť Aricoma je v súčasnosti neprehliadnuteľným hráčom v oblasti komplexných IT služieb a digitálnej transformácie v Európe. Pôsobia vo všetkých krajských mestách na Slovensku a v Českej republike, ale aj na najvýznamnejších adresách v Európe. O všetkých novinkách a spolupráci s Vlkmi sme sa rozprávali s Máriom Háronikom, riaditeľom regionálneho obchodného centra Stred a konateľom spoločnosti.

Vaša firma je jedným z našich najdlhšie podporujúcich subjektov. Ako hodnotíte spoluprácu? 

Spoluprácu hodnotíme výborne. Tešia nás úspechy žilinského hokeja, ktorý sa dlhodobo drží na popredných miestach TIPOS SHL. A veríme, že v tejto sezóne by sa mohol už podariť aj toľko vytúžený postup do TIPOS Extraligy.

Naši fanúšikovia vás doteraz videli pod značkou Autocont, teraz už ako Aricoma. Viete nám priblížiť, prečo ste sa rozhodli k zmene loga? 

Áno meníme názov a to z toho dôvodu, že sa stávame súčasťou komplexnej značky Aricoma. A teda od nového roka nás už budete vidieť len pod týmto novým názvom. Vznikol nový príbeh a my sa naň veľmi tešíme!

Vnímate aj vy osobne narastajúci záujem o hokej v regióne?

Z môjho pohľadu áno, nakoľko hokej sa stáva čoraz atraktívnejším športom a taktiež do žilinského tímu prišlo mnoho zvučných mien, ktoré robia pre fanúšikov hokejové zápasy ešte zaujímavejšími.

Váš odkaz fanúšikom ?

Ak ste fanúšikom hokeja a predovšetkým fanúšikom Vlkov určite choďte na štadión a povzbudzujte. Nech sa na konci sezóny môžeme všetci spolu tešiť z postupu do TIPOS Extraligy!